Ahoj přátelé, zdravím všechny srdečně.

POZOR, POZOR

1/ první společná aktivita - Setkání u ohýnku. Termín: čtvrtek 13 září, od 17 hodin - Stříbrný rybník. Prosím, nestyďte se přijít, kdo znáte jen mě:-) ... dejte mi vědět, kdo dorazíte,

2/ Kaufland - potravinová sbírka - sobota 8. září, 9 - 17 hodin, Letos pojal organizátor Potravinovou sbírku netradičně. Kaufland ji bude mít v zářijovém termínu, a tak hledáme ochotné, kteří by mohli v HK, popřípadě Jaroměři vybírat od lidí potraviny.

3 / Nově víkend - 20. pátek - 22. neděle - brigáda v Bartošovicích s přespáním. Příjezd v pátek/ sobota, celou sobotu práce, večer koncert keltské hudby, neděle pěší pochod k Zemské bráně - /pro zájemce zajištěný koňský povoz/, poté návrat domů.

4/ Klasická neratovská podzimní brigáda - 6. října - 8 - 19 hodinPoslední návštěva radeckých dobrovolníků v Neratově

Převážně lehká i těžší manuální práce na podporu Sdružení Neratov - natíráme, hrabeme, malujeme, kopeme, mýtíme - děláme, co je třeba:-). Vždy jede skvělá parta lidí, celý den je plný úsměvu a pohody, přidejte se k nám:-). Dovoz a strava jsou zajištěny.

 

Leták pozvánka FESTIVAL

 

Pozvánky - pořádáme dvě krásné hudební akce

sobota 8. září - Festival bez domova - hudební lahůdka

Slávek Klecandr a Eva Henychová

úterý 25. září - Koncert Evy Henychové a Slávka Klecandra - benefiční akce pro Domácí hospicovou péči, vstup 100 Kč

 

 
Další akce

Národní potravinová sbírka ve všech smluvních nákupních centrech - termín 10. listopadu, Můžete se průběžně také již hlásit, podrobné informace budou dodatečně zveřejněné. předpokládám, že velké změny oproti minulým ročníkům nebudou.

Dooučování dětí na základních školách

Zimní noclehárna

 

 

Kráásné léto, přátelé, petra

Petra Zíková, ZhoB5YUSYanBZd5%65pJ