Maminky s dětmi z azylového domu se účastní perstrých letních aktivit

Maminky s dětmi z azylového domu se účastní perstrých letních aktivit

V Domově pro maminky s dětmi je nejrušněji o Vánocích. Ale ani prázdninový provoz nedá pracovnicím azylového domu vydechnout. Pro maminky s dětmi pořádají plno akcí. dmd

I o prázninách je v azylovém domě plno. Pro některé děti se podařilo zajistit příměstské  i pobytové tábory, ale  i přesto je celý den na chodbách rušno.

Pracovnice Domova pro matky s dětmi se každoročně snaží dopřát rodinám prožít si tento letní čas hezky a radostně. Maminky mohou navštěvovat městské koupaliště Flošna, mohou se účastnit mnoha akodjíždíme do Prahytivit, které pro ně a jejich děti připravují. 

Nejvíce natěšení byli všichni na výlet do Prahy.  Plný autobus dětí a maminek se vypravil již brzy ráno, aby se stihlo vše, co bylo naplánované. Návštěva  pražské ZOO byla " tutovka", která se všem moc líbila. Děti byly nadšené a vůbec se jim ze zvířátkového světa nechtělo.

Překvapením byla jízda parníkem po Vltavě, kterou si moc hezky všichni užili.v Praze všichni společně

Odpoledne vygradovalo zastavením u McDonald°s. Pro děti atraktivní občerstvení vyvolalo velké ovace.

Krásný výlet, pohodová atmosféra a slova díků od maminek a dětí...tak by se dal  shrnout jeden báječný den v azylovém domě.

Zajímavou akcí byl i letní veletrh oblečení a obuvi. Maminky si mohly vybrat oblečení pro sebe i děti.

 

 

 

Děkujeme za finanční podporu z projektu „Služby sociální prevence v Královéhradeckém kraji IV“, financovaného z Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Zaměstnanost.

EF

logo charita

KOMU A JAK POMÁHÁME - zde naleznete kompletní přehled všech služeb Oblastní charity HK.

.