Den charity 2018 - výtvarná soutěž

Den charity 2018 - výtvarná soutěž

Oblastní charita Hradec Králové srdečně zve na oslavu Dne charity do prostor budovy Krajského úřadu Královéhradeckého kraje. Přijďte se podívat na vyhlášení výsledků výtvarné soutěže dětí a vernisáž více než 200 dětských výkresů.

Místo: Hradec Králové, budova Krajského úřadu Královéhradeckého kraje
Termín: 25. 9. 2018, 13:30
Kategorie: Akce pro veřejnost

Akce se koná v úterý 25. září 2018 od 13.30 hod. v prostorách vestibulu budovy Krajského úřadu ilustrační fotoKrálovéhradeckého kraje v Hradci Králové.

V rámci slavnostního odpoledne se mohou příchozí těšit na vystoupení tanečních kroužků ZUŠ Střezina, na divadelní vystoupení Jiřího Vyšohlída a Pavla Černíka z Divadla Drak, na pěvecké vystoupení části souboru Jitro z Hradce Králové

Vítězové výtvarné soutěže na téma budou odměněni pěknými cenami, za které velké poděkování všem sponzorům. Těšíme se na setkání s Vámi.

Děkujeme za podporu : Lanové centrum Mgr. Pavel Balda – Stříbrný rybník Hradec Králové,  Zábavní centrum A-sport Malšovice HK, Rodinné ilustrační fotozábavní centrum Tongo,  ZOO Dvůr Králové nad Labem, Centrum zábavy a sportu FOMEI a. s., Statutární město Hradec Králové. Akci podpořilo také Město Chlumec nad Cidlinou volnými vstupenkami na filmová představení do Klicperova domu. Jiráskovo divadlo v Novém Bydžově poskytlo volné vstupenky na filmová a divadelní představení pro děti z Nechanic, Skřivan a Nového Bydžova.

Dobroty věnovala společnost Canto s.r.o. a Goldfein CZ s.r.o. , Jordi's Chocolate s.r.o., Makro, pobočka Hradec Králové.

Soutěže se účastní: ZŠ praktická Palackého, Nový Bydžov; ZŠ a MŠ Jana Pavla II. z Hradce Králové; ZŠ a MŠ Skřivany, ZŠ a MŠ Plotiště nad Labem; ZŠ a MŠ Jiráskova Hradec Králové; ZŠ a MŠ Josefa Gočára z Hradce Králové, ZŠ Chlumec nad Cidlinou, ulice Kozelkova; ZŠ Nové Město;  ZŠ a MŠ Černilov. ZŠ a MŠ Nechanice, ZŠ a MŠ Smidary, ZŠ praktická a speciální Hradec Králové

Podpořte nás
 

Darujte DMS

Podpořte nás  - zašlete z vašeho telefonu dárcovskou SMS

 

 

  DMS CHARITAHK 30

  DMS CHARITAHK 60

  DMS CHARITAHK 90

 

 

tel. číslo  87 777 

 

Cena DMS je 30, 60 nebo 90 Kč

OCH HK obdrží 29, 59 nebo 89 Kč

 

Více na www.darcovskasms.cz

Děkujeme.