Zobrazit podle typu:
Zobrazit podle času:
Rubriky:    

DĚTI POTŘEBUJÍ RODINU! - Hlasování v Tesco DKnL

Tesco_Klubko

DĚTI POTŘEBUJÍ RODINU

- pro tento projekt můžete hlasovat v Tesco Dvůr Králové n. L. 

Tříkrálová sbírka 2019 je již spočítaná. Děkujeme vám.

Oblastní charita Hradec Králové děkuje za podporu, důvěru a pomoc při  Tříkrálové sbírce. Letošní výtěžek dosáhnul rekordní částky 1 632 029 Kč. Děkujeme Vám. 

Zábavou pro dobrou věc - benefice pro domácí hospic

Ačkoliv se přišli pobavit, tak se zájmem si účastníci Křesťanského bálu, který se konal 12. ledna v královéhradeckém Adalbertinu, vyslechli pár slov o umírání.

Nadace Leontinka podpořila ranou péči

Nadace Leontinka podpořila Středisko rané péče Sluníčko částkou 25 000 Kč na nákup pomůcek pro rozvoj zrakových funkcí a zrakové stimulacea  pro cílenou práci s dětmi v domácím prostředí.Děkujeme.Středisko rané péče Sluníčko

Tříkrálová koleda končí a v regionech sčítají výsledky

Tisíce dobrých skutků s novým rokem přinesla i letošní Tříkrálová sbírka. Děkujeme všem za laskavé přijetí koledníků a za důvěru. Díky štědrosti a solidaritě dárců se jim tříkrálové kasičky zatím většinou naplnily zase o něco víc než loni. Charity z darovaných peněz podpoří především své služby na pomoc nemocným a potřebným v regionech, kde byly příspěvky vybrány. Průběžné výsledky můžete sledovat zde.

Tříkrálová sbírka v Chlumci nad Cidlinou. Děkujeme Vám.

Tříkrálová sbírka v Chlumci nad Cidlinou nabírá rok od roku na intenzitě. Je to zásluhou mnoha a mnoha ochotných dobrovolníků dospělých i dětských. Je nutné však zmínit minimálně tři - Marii Křepelovou, Mgr. Evu Řezáčovou a Janu Kopeckou. Jsou nepostradatelnými, laskavými organizátorkami akce ve městě.

V Hradci Králové budou tři králové koledovat s požehnáním od biskupa Jana Vokála

Víkendové koledování v okolních obcích a městských částech Hradce Králové završí Tříkrálová sbírka v krajském městě v úterý 8. ledna, kde koledníkům požehná na cestu biskup Jan Vokál v 8 hod. v katedrále Sv. Ducha. Do ulic Hradce vyrazí kolem stovky královských trojic a budou prosit o dar na podporu domácí hospicové péče a další služby. Tříkrálovou sbírku doprovází i spousta akcí. Přijďte se podívat! Až do 20. ledna mohou také koledníci posílat momentky do celostátní Tříkrálové fotooutěže na facebooku!

Tříkrálová sbírka Chlumec nad Cidlinou

V Chlumci nad Cidlinou  bylo zapečetěno pro letošní sbírku celkem 25 kasiček. Děkujeme hlavním organizátorkám sbírky - paní Marii Křepelové, paní učitelce Mg. Evě Řezáčové a pro Kladruby a Lučice paní Janě Kopecké. Děkujeme ale také upřímně všem průvodcům i koledníkům. 

Tříkrálová sbírka 2019
Podpořte nás
 

Aktuálně

 
 

Darujte DMS

Podpořte nás  - zašlete z vašeho telefonu dárcovskou SMS

 

 

  DMS CHARITAHK 30

  DMS CHARITAHK 60

  DMS CHARITAHK 90

 

 

tel. číslo  87 777 

 

Cena DMS je 30, 60 nebo 90 Kč

OCH HK obdrží 29, 59 nebo 89 Kč

 

Více na www.darcovskasms.cz

Děkujeme.