Sluníčkový víkend s rodinami ze Sluníčka
14. června 2022 Aktuálně raná péče

Sluníčkový víkend s rodinami ze Sluníčka

…moc skvělí lidé, deník, kůň, kostel, psi, bosé nohy, jídlo bez práce, věž, mše o rodině, barvy všude, buřtíky, hrát si  i dospělí, cvičení venku, hudba…takový byl pobyt rodin s dětmi a poradkyněmi z rané péče Střediska rané péče Sluníčko.

Jupííí, huráááá – po třech letech se mohlo Sluníčko i s rodinami rozjet na víkend do Neratova. S námi tento krásný čas strávilo celkem 12 rodin a další rodina přijela na sobotní program.

A jaké to bylo? Přečtěte si reakce maminek a tatínků, kteří byli s námi v Neratově.

"Rádi bychom Vám všem do Sluníčka poslali upřímné poděkování za úžasný víkend v Neratově."

"Byl to pro nás výborně strávený čas, syn se téměř všeho zúčastnil, což jsme ani nečekali, že se podaří. On a my všichni s ním jsme si odvezli spoustu nových zážitků a vjemů.. Chtěli bychom Vám poděkovat za Váš čas, energii i nadšení, které jste věnovaly jak přípravě, tak i organizaci veškerých aktivit na místě. Moc Vám děkujeme, že máte naše děti rády, že jim chcete pomáhat a tím i nám. Děkujeme také za Vaše stálé úsměvy a přátelskou atmosféru. Ať je Vaše práce stále tak požehnaná, jako byl požehnaný tento víkend, a kéž Vám Vaše služba může přinášet tolik radosti, kolik ji Vy dáváte nám. Setkáváte se se spoustou neuvěřitelných příběhů a za všech okolností musíte zachovat optimistickou tvář a prožíváte všechna úskalí se všemi přítomnými.  Smekám s hlubokou úctou.  Tolik síly a energie, kterou jste nám za tu dobu dali se nedá ani popsat. Měli jsem velké štěstí, že nám Vás osud přivedl do cesty. Vaše logo „Sluníčko“ je naprosto doslovné – stali jste se našim světlem a paprsky, které jste nám vysílali ať už prostřednictvím Terezky, úkoly, nabídek různých akcí, vyšetření atd. vždycky zahřály.  Chtěla bych toho ještě tolik říct, napsat, ale chybí mi slova – takže jednoduše  Z HLUBOKÉHO SRDCE VŠEM MOC DĚKUJEME."

"Chtěli bychom Vám všem do Sluníčka poslali upřímné poděkování za úžasný víkend v Neratově. Byl to pro nás výborně strávený čas, syn se téměř všeho zúčastnil, což jsme ani nečekali, že se podaří.. Chtěli bychom Vám poděkovat za Váš čas, energii i nadšení, které jste věnovaly jak přípravě, tak i organizaci veškerých aktivit na místě. Moc Vám děkujeme, že máte naše děti rády, že jim chcete pomáhat a tím i nám. Děkujeme také za Vaše stálé úsměvy a přátelskou atmosféru. Ať je Vaše práce stále tak požehnaná, jako byl požehnaný tento víkend, a kéž Vám Vaše služba může přinášet tolik radosti, kolik ji Vy dáváte nám."

"Mohli jsme si krásně odpočinout, nic nemuset a mít možnost volby, což po domácích musímech je skvělá příležitost. Holky mají na dlouho o čem vyprávět, rodiče měli VELMI příjemný víkend, děkujeme."

Neratov2022