Jarní setkání se seniory

Jarní setkání se seniory

V Domě sociálních služeb Na Kropáčce se tradičně minimálně dvakrát do roka setkávájí klienti Charitní pečovatelské služby se svými pečovatelkami a pečovateli. Charitní pečovatelská služba - logo

Setkání se senioryObdobná setkání jsou velmi vítaným zpestřením pro lidi, který většinu času tráví doma, i když jsou pro pracovníky pečovatelské služby organizačně velice náročná.

Nicméně, úsilí stojí za to a senioři si společné chvíle vždy hezky užívají

a těší se na ně. Již se mezi sebou hodně znají, a tak ke společnému tématu nemají nikdy daleko. Navíc jejich pečovatelé a pečovatelky se s nimi mohou setkat takto, neformálně.

Úterní odpoledne jim navíc rozsvítily děti, které pod vedením  Mgr. Haltufové ze ZUŠ Jana Pavla II. z Hradce Králové a zahrály na flétničky několik veselých jarních písniček.

Vlídným slovem přítomné pozdravil páter Jan Paseka. Úžasná paní Jiřina Sochorová patří tradičně k nejmilejším hostům. Tato nevidomá žena pravidečást týmu pečovatelů a pečovatelek při setkání se seniorylně čte své vlastní texty, které píše. Letos poprvé sáhla po verších českých básníků. 

Krásná jarní výzdoba a příjemné občerstvení vždy seniory potěší.

 

Setkání se seniorySetkání se seniorySetkání se seniory

 

 

 

 

 

logo charita

 

KOMU A JAK POMÁHÁME - zde naleznete kompletní přehled všech služeb Oblastní charity HK.