Již posíláte omalované kamínky od dětí i seniorů

Již posíláte omalované kamínky od dětí i seniorů

V rámci benefiční Kamínkové akce na podporu Střediska rané péče Sluníčko se již v kanceláři v ulici Komenského v Hradci Králové schází první kamíny omalované děti i dospělými. Díky za každý kamínek, každý pomůže dětem a rodinám.

Již se opět, jako každý rok, stává z jedné kanceláře sklad omalovaných kamenů.Tolik úžasné energie, která je v každém omalovaném kamínku... Za každým kamínkem jsou ruce, které kámen malovaly a dobré srdce, které vede ruku s dobrým úmyslem. kamínky z Domova Důchodců z Lampertic

 

 

Radujeme se z každé zásilky a s netrpělivostí otevíráme balíčky s kamínky. Někdo přijde sám, ti z dálky je posílají. Jednou ze zásilek je i balíček z Domova Důchodců z Lampertic

 

 

 

Přispějte i vy vaším namalovaným kamínkem. I váš kamínek nám pomůže pomáhat. Přineste osobně, zašlete jej na adresu: Oblastní charita HK, Komenského 266, Hradec Králové do 25. června 2018. Více na telefonu 774 836 276.

Výtěžek benefiční akce je určený Středisku rané péče Sluníčko, které poskytuje pomoc a podporu rodinám pečujícím o děti s postižením doma do sedmi let věku, a to  v rámci celého Královéhradeckého kraje. Péče je zdarma.

V rámci  mezinárodního festivalu Divadlo evropských regionů se budou kamínky od malých i velkých hodných lidí prodávat, a to ve dnech 27.- 28. června v Žižkových sadech.

V loňském roce vynesl prodej kamínků částku 15 477 Kč a ve Středisku rané péče Sluníčko si zakoupili didaktické a psychomotorické pomůcky.

 Těšíme se na kamínky:-)ŠD KRAKOVANY

První krabička omalovaných kamínků přišla od dětí ze ŠD Krakovany.

Další kamínky přinesla Ema Matějková s maminkou, Věra Císařová, studenti Gymnázia Boženy Němcové Hradec Králové, děti a maminky z Kratonoh, senioři z Domova Důchodců Lampertice, děti ze ZUŠ Habrmanova HK s paní učitelkou  Legnerovou, děti ze ZŠ Josefa Gočára s paní učitelkou Hanou Hlaváčovou, děti ze ZŠ Praktická HK, děti ze ZŠ SNP HK s paní učitelkou Věrou Fridrichovou, také  parta aktivních žen  - Eva Komínová, iva Jurášková, Hana Weisová, Hana Trávníčková, Vlasta Juštová, Adriena Marková,  děti z MC Sedmikráska, o víkendu 9. června malovali dobrovolníci Kruhu dobrovolníků, dále Ivana Sršňová, Anna Tichá, Matyáš Frodl, děti za ZŠ Plotiště nad Labem, děti ze ZŠ Mžany, děti i dospělí  z Infocentra Hradec Králové, studenti Biskupského Gymnázia B.Balbína - školní klub, děti ze ZUŠ ZŠ Jana Pavla II z HK, ženy z jógy od paní Vladislavy Jezberové, klienti Péče o duševní zdraví, kolektiv pracovníků s dětmi z MCPEN z Auparku, Martina Komínková, Stanislav Rejchrt, Lenka Hejcmanová, Jana Pixová z Rasočšek, děti ze ZŠ Librantice, ZŠ Plotiště nad Labem, děti z LIšic, senioři z Grand Parku HK, děti i dospělí z Českého zálesáku, Dagmara Urbanová, děti ze ZŠ Kukleny - školní klub pod vedením paní učtielky Judity Weisové, Marcela Bejčková s vnučkou Vanesou, děti z MC Doměček, Hana Jurčíková, Maruška Jurčíková, Lenka Pikolová, Jaroslava Gabrielová, senioři z Domova důchodce z Černožic, Radka Šůstková, Hana Šlapáková, Zdeňka Bláhová, Marie Zajíčková, Poršová Helena, děti ze ZŠ SNP HK..

.

 

kamínky ze ZUŠ Habrmannovakamínky z Domova důchodců z Lampertic

Gymnázium Boženy němcové HK