Oblastní charita Hradec Králové

Výběrové řízení - Sociální pracovník/ pracovnice Domova pro matky s dětmi

HK, Pouchov Plný úvazek dohodou výběrové řízení
Kontaktní osoba
Bc. Gerta Zadinová

personalistka
Tel.: 495 582 198 E-mail: gerta.zadinova@charitahk.cz

OBLASTNÍ CHARITA HRADEC KRÁLOVÉ vyhlašuje VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ na pozici:

Sociální pracovník/ pracovnice Domova pro matky s dětmi

Požadujeme:

  • vzdělání dle zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách (VOŠ, VŠ) a znalost zákona 108/2006 Sb.
  • trestní bezúhonnost
  • samostatnost, zodpovědnost, týmovost, komunikační a organizační dovednosti, odolnost vůči stresu
  • praxe v sociálních službách výhodou
  • ochotu ztotožnit se s hodnotami Oblastní charity Hradec Králové a posláním pracoviště

výhodou:

  • znalost systému sociálního zabezpečení, orientace v dávkách hmotné nouze
  • řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
  • dobrá znalost práce na PC výhodou

Pracovní náplň: dle zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách např.: jednání se zájemcem o službu apod.,jedná se o přímou práci s klienty v provozu služby ve dvou směnách denních a nočních /cca 12 služeb za měsíc /výhodou je časová flexibilita/.

Nabízíme: hlavní pracovní poměr na plný úvazek,zázemí stabilní neziskové organizace,podporu přátelského týmu,smysluplnou práci, další odborné vzdělávání, supervize, týden dovolené navíc,stravenkový paušál.

V případě Vašeho zájmu zašlete elektronickou poštou do 24.10. 2021 na adresu: prihlaska1@charitahk.cz motivační dopis a  strukturovaný životopis. K dalšímu jednání Vás budeme kontaktovat. Předpokládaný termín výběrového řízení je v úterý 26. 10. 2021. Předpokládaný termín nástupu: od 1. 11. 2021 nebo dle dohody

Bližší informace na www.charitahk.cz nebo na tel. č.: 777 737 610

oblastni_charita_hradec_kralove_logo_cerne_rgb