Podpořte  Domov pro matky s dětmi v prodejnách Tesco
21. června 2019 Aktuálně Domov pro matky

Podpořte Domov pro matky s dětmi v prodejnách Tesco

Domov pro matky s dětmi je zařazen do projektu Vy rozhodujete, my pomáháme, prostřednictvím Nadačního fondu Tesco. Hlasovat pro něj můžete hlasovat pouze v Tesco obchodě: Královéhradecký Hradec Králové Rašínova 1669 

v pondělí 17. června začalo hlasování na obchodech v rámci programu „Vy rozhodujete, my pomáháme“. Domov pro matky s dětmi podpoříte hlasem v podobě žetonu, který získáte za každý nákup. Hlasování bude probíhat až do 14. července 2019 ve všech prodejnách Tesco.

Tesco již pošesté spouští grantový program Vy rozhodujete, my pomáháme, v rámci něhož rozdělí více než 5 milionů korun mezi 270 neziskových organizací. Ty pak mohou realizovat projekty na zlepšení svého okolí. Doplňte údaje o svém projektu a místech, kde pro něj mohou zákazníci hlasovat, označte @tesco.cz, použijte hashtag #vyrozhodujetemypomahame a na konci příspěvku nominujte dva své kamarády, aby i oni uveřejnili své favority - pro jaký projekt hlasují.

Výsledky hlasování budou průběžně zveřejňovány na stránkách programu https://itesco.cz/pomahame/list-of-projects/

Domov pro matky s dětmi – azylový dům v Hradci Králové již 17 let poskytuje svoje služby. Zařízení pomohlo již několika tisícům lidem v nouzi. Jsou mezi nimi hlavně matky a jejich děti. Samo množství klientů vyjadřuje potřebnost tohoto zařízení. Zejména děti jsou konfrontované s nepříznivou sociální situací. Každý pátý klient se stal obětí domácího násilí. Mnoho z nich nemá zkušenost s láskou nejbližších, s pocitem bezpečí a přijetí. Postrádají pozitivní zážitky a radost ve svém životě. Proto naše služba hledá další cesty, jak našim klientům zprostředkovat naději a novou perspektivu.

 Melounové odpoledne v azylovém domě

azylový dům na POuchově