Sociální šatník pomáhá lidem, kteří jsou bez domova, nebo v tíživé sociální situaci a potřebují pomoc formou ošacení, obuvi, nebo další materiální podporu, která je pro Sociální šatník dostupná.  Provoz je závislý na darech veřejnosti, organizací a sbírkách ošacení. 

Aktuální informace

V období od 3. dubna. 2023 do 5. května 2023 bude uzavřen Sociální šatník, třída E. Beneše 570, Hradec Králové.  V jeho prostorách budou probíhat práce spojené s výměnou výtahu. Výdejní prostor využijeme na umístění věcí, které musíme vyklidit z míst, kde budou probíhat činnosti spojené s touto akcí. V celém období rekonstrukce nebude možné prostor Sociálního šatníku využívat obvyklým způsobem, Sociální šatník nebude otevřen v obvyklých otevíracích časech. Výdej ošacení bude možné realizovat pouze výjimečně v akutních případech, po předchozí telefonické domluvě, pro občany České republiky na tel. 774 728 645 (paní Pakostová), pro uprchlíky z Ukrajiny na tel. 733 261 091  (paní Nela).   Děkujeme za pochopení, na klienty se budeme opět těšit od 9. 5. 2023 dle obvyklé otevírací doby.

У термін з 04.03.2023 по 05.05.2023 Соціальний шатнік за адресою, třída E. Beneše 570, Hradec Králové, буде закрито. У його приміщеннях відбуватимуться будівельні роботи, пов’язані із заміною ліфта. Приміщення, де зазвичай відбувається видача одягу, буде використано для розміщення речей, які мають бути прибрані з місць, де будуть проводитись будівельні роботи. Протягом всього періоду реконструкції приміщення Соціального шатніку не можна буде використовувати у звичайному режимі для роботи з клієнтами.

Видача одягу можлива лише у виняткових випадках: у випадку гострої необхідності, після попередньої домовленості по телефону.  Громадяни України  тел. 733 261 091 (пані Неля), Дякуємо за розуміння.

P1120525

Kontakt

tel.: 774 728 645, e-mail: %8GxZ94WH-uk87j73dkmb, zodpovědný pracovník: Gabriela Pakostová 

Třída E. Beneše 570 (za restaurací Kozlovka, řada obchodů pod přístřeškem). Zastávka MHD: Velkopopovická číslo MHD 9, 18, 25, 27.

Odběr zdarma

Otevírací doba pro potřeby klientů sociálních služeb, soc. odboru měst a obcí, Úřadu práce 

 

  • Út a ČT: 13.00 – 17.00 hodin 

Při návštěvě požadujeme vyplněnou poukázku na bezplatný odběr 

Otevírací doba pro potřeby válečných uprchlíků z Ukrajiny  
  • Po: 13:00 – 15:00 hodin
  • St: 9:00 – 12:00, 12.30 – 15:00 hodin 
Při návštěvě požadujeme k nahlédnutí pas s humanitárním vízem, biometrický pas nebo papírové vízum a vyplněnou poukázku na bezplatný odběr

 

Příjem ošacení

  • úterý a čtvrtek 13 - 17 hodin. Přijímáme oblečení nepoškozené, v dobrém stavu. Ostatní věci a dary přijímáme pouze po předchozí domluvě a v omezené míře. mapa šatník

Vydávané oblečení je v pěkném a zachovalém stavu, je čisté, poskládané a roztříděné. Pracovník šatníku vždy napomáhá s výběrem a dohledáváním potřebného oblečení. Nejedná se o volný přístup do prostor šatníku.  Vydávané oblečení je v pěkném a zachovalém stavu, je čisté, poskládané a roztříděné do krabic. Pracovník šatníku vždy napomáhá s výběrem a dohledáváním potřebného oblečení. Nejedná se o volný přístup do skladu šatníku, ale vždy pouze s pracovníkem šatníku. 

Aktuálně

Do odvolání budeme od dárců přijímat pouze pánské praktické ošacení, kterého je nedostatek: sportovní kalhoty, rifle, trička s krátkým i dlouhým rukávem, mikiny, spodní prádlo, bundy, praktické dámské i pánské boty. Ostatních položek máme dostatek a nemůžeme je přijímat z důvodu nedostatečného místa k uskladnění. 

Ke stažení, poukázka na odběr ošacení

  • Poukázka na vydání ošacení do Sociálního šatníku - ve wordu
  • Poukázka na vydání ošacení ze Sociálního šatníku - PDF

Výdej za poplatek v režimu " Příspěvek do Sbírky Oblastní charity Hradec Králové“ dle předchozí telefonické domluvy 

Další naše služby

Zpět na úvodní stránku