Kamínky od dětí a dospělých 31 165 Kč

Kamínky od dětí a dospělých 31 165 Kč

Po dva dny mohli vybírat v rámci Divadelního festivalu zájemci o omalované kamínky od dětí a dospělých  ten "svůj". Do zapečetěné kasičky se podařilo  nashromáždit 31 165 Kč. Děkujeme.

Kamínky od dětí i dospělých byly překrásné. Za každým kamínkem je laskavost, ochota a naděje. Stovky párů rukou malovaly. Všichni chtěli nějak pomoci.

Moc Vám všem děkujeme. Bohužel jsme nezachytili názvy všech škol i zařízení, kde se malovalo, nezveřejňujeme jména jednotlivců. Snažili jsme se poděkovat osobně, písemně i telefonem. Děkujeme za kamínky i prostřednictvím těchto řádků.

Moc Vám děkujeme !!!

Kamínky například malovali: děti ze ZŠ Skřivany, ZŠ Jiráskovo náměstí, ZŠ Borohrádek, ZŠ Nechanice, ZŠ Dolní Přím, ZŠ Štefánikova HK, ZŠ Štefcova HK, ZŠ Třebechovice pod Orebem, ZŠ Bezručova HK, ZŠ Speciální Hradec Králové, ZUŠ Habrmanova HK, MŠ Svobodné Dvory, MC Sedmikráska, Žonglérská skupina ENFYS, děti i dospělí z Hořiněvse, Kratonoh, Petrovic, MŠ Svobodné Dvory, klienti Domova na cestě ve Skutči a Domova důchodců Lampertice, SŠ Služeb Pouchov - Hradec Králové, Komunitní centrum Hněvčeves, Speciální škola HK, Český Zálesák, Štolbova městská knihovna Nechanice.

kam.

Výtěžek podpoří Středisko rané péče Sluníčko

email.seznam2.cz

 

Děkujeme pořadateli divadelního festivalu kontrapunkt, z. ú. a celému týmu za laskavé přijetí naší benefice.