Kamínková benefice pro ranou péči ve výši 36 663 Kč
1. července 2022 Jak dobrovolníci pomáhali

Kamínková benefice pro ranou péči ve výši 36 663 Kč

Skvělý výsledek měla Kamínková benefice pro Středisko rané péče Sluníčko. Během dvou dnů se podařila nashromáždit rekordní částka 36 663 kč. Děkujeme.

Akce je již tradiční na Open Air dvadelním festivalu a lidé již často přichází pro další kamínek do sbírky. Výsledek  benefice je skvělý. Spolu s těmi, kteří malovali kamínek mají podíl na zdaru akce i dobrovolníci, kteří nabízeli kamínky a rozdávali úsměvy kolemjdoucím. kamínková benefice byla i velkou propagační akcí na podpodu Střediska rané péče Sluníčko, které podporuje rodiče v domácí péči o dítě s postižením.   

Děkujeme Vám

Kamínky například malovali: děti ze ZŠ Bílá Třemešná, děti ze ZŠ Nové Město 3. a 4. třída, ZŠ Josefa Gočára, ZŠ Skřivany,  ZŠ Nové Město, ZŠ Jiráskovo náměstí, Domov na cestě Skuteč, ZŠ Hněvčeves, ZUŠ Habrmannova, SŠ Obchodu a služeb Hradec Králové, biochemici LF HK, dětí a dospělí z obcí Lodín, Hořiněves, Kratonohy, děti a dospělí z Českého Zálesáka, studenti VOŠ zdravotnická Hradec Králové, Jana Marková z Chomutova, Jana Picková, Eva Kropáčková, Tereza Letochová, Helena Kříbalová, Dana Hanzlová, Ivana Morávková, Marie Hronzová, Petra Hofmannová z Jindřichova Hradce, Petra Pinkasová, děti a dospělí z knihovny Potštát s paní Maršálkovou, děti a vychovatelky z družiny ZŠ Černožice a senioři z Domova důchodců Černožice a mnoho dalších, kteří také přinesli kamínky přímo do Žižkových sadů.

Děkujeme organizátorům Open Air Divadelnímu festivalu.

20220629_150837
20220630_190954