Oblastní charita Hradec Králové

Vedoucí sociální pracovník Sociální rehabilitace

HK, U Mostku Plný úvazek dohodou výběrové řízení
Kontaktní osoba
Jitka Pultrová

personalistka
Tel.: 495 582 198 E-mail: personalista@charitahk.cz

OBLASTNÍ CHARITA HRADEC KRÁLOVÉ

Dům Matky Terezy, středisko sociálních služeb pro lidi bez domova vyhlašuje VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ na pozici:

VEDOUCÍ SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK služby Sociální rehabilitace

Hledáme spolupracovníka:

  • který se nebojí změn, je mu vlastní inovativní myšlení a přijme výzvu nastartovat službu po novu;
  • kterému nechybí rozhodnost a schopnost samostatného fungování;
  • se zájmem o problematiku sociálního bydlení;
  • který má zkušenost se zpracovávání metodických materiálů.
  • zkušenost ve vedení služby a malého týmu lidí výhodou.

Dále požadujeme:

  • vzdělání dle zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách (VOŠ, VŠ) a znalost zákona 108/2006 Sb.;
  • trestní bezúhonnost;
  • praxe v sociálních službách alespoň 4 roky;
  • ztotožnění se s hodnotami charity a s její činností;
  • řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič, dobrou znalost práce na PC, eQuip výhodou.

 Pracovní náplň:

  • přímá práce s uživateli dle zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách a dále:
    • metodické vedení služby a celého týmu, tvorba metodických postupů, kontrolní činnost
    • odpovědnost za hodnocení a vzdělávání týmu pracovníků (návrhy odměn, hodnocení práce a spolupráce, plánování a realizace dalšího vzdělávání)
    • vyřizování stížností klientů
    • řešení mimořádných situací ve spolupráci s vedením DMT
    • vedení pracovní porady
    • hodnocení kvality a způsobu poskytování služby, plánování cílů služby, výkaznictví
    • spolupráce na prezentaci služby

Nabízíme:

  • plný pracovní úvazek
  • základní mzdu ve výši 28 000,-
  • zázemí stabilní neziskové organizace, práci se smysluplným obsahem, čtvrtletní odměny, možnost dalšího odborného vzdělávání, pět týdnů dovolené, stravenkový paušál

V případě Vašeho zájmu zašlete elektronickou poštou do 18. 4. 2021 na adresu: _kvr2ZicWWm%C1.7~bGkY929g následující dokumenty: strukturovaný životopis a motivační dopis, kontakty na osoby, které mohou poskytnout reference

O Vašem postupu do druhého kola výběrového řízení budete vyrozuměni

Nástup možný dle dohody.

Oblastní charita Hradec Králové, Komenského 266, 500 03 Hradec Králové, více informací na na tel. č.: 495 218 934, 777 721 620, 774 516 098