V Nechanicích koledovaly děti ze školní družiny Základní školy. Letos bylo zapečetěno 5 kasiček, z toho byla pro farnost Nechanice. Děkujeme koledníkům králům, dárců, i obětavým pedagogům.
Vážení přátelé, letošní Tříkrálovou sbírku bychom mohli označit slovem "překvapivá"! Alespoň u nás v Nechanicích tomu tak bylo.
Nejenom že jsme překvapili spoustu obyvatel, ale i naše skupinky Tří králů se neustále nestačily divit. Lidé nás stavěli na ulici, aby mohli přispět. Do pokladniček přidávali peníze i kolem jedoucí cyklisté, a dokonce u nás zastavovala projíždějící auta a z nich vyskakovali nadšení řidiči s bankovkami v rukách. Dokonce si někteří obyvatelé naši návštěvu předem objednali. Velice jsme zaujali naše spoluobčany původem z Ukrajiny, kteří tento zvyk nejspíše neznají – fotili se s námi jako s celebritami. Lidé nás hostili cukrovím, ovocem, bonbóny, lízátky, a dokonce jsme si vykoledovali i láhev džusu.
Myslíme, že u nás v Nechanicích byla letošní sbírka velice úspěšná. Teď už jen doufáme, že budeme mile "překvapeni", kolik peněz se nám letos podařilo na pomoc potřebným vybrat.
vychovatelky školní družiny ZŠ Nechanice
Nechanice
Nechanice
Nechanice
Nechanice
Nechanice
Nechanice
Nechanice
Nechanice
Nechanice
Nechanice
Nechanice
Nechanice
Nechanice
Nechanice
Nechanice
Nechanice
Nechanice
Nechanice
Nechanice