Zpívejte s námi Tříkrálovou koledu

Zpívejte s námi Tříkrálovou koledu

9. 12. 2020, 15:15 - 25. 1. 2021, 15:15 online Akce pro veřejnost

Tři králové na začátku ledna nezazvoní pravděpodobně u Vašich dveří. Vzhledem k pandemii a nejistému průběhu, bude znít koleda Tři králové pouze online. 
Aby se  přání koledy dostala k co nejvíce lidem, potřebujeme Vaši pomoc. Nazpívejte, natočte a sdílejte s námi radostnou koledu na fb v události, případně zašlete video na dobro@charitahk.cz

Zpívejte, natáčejte, sdílejte!

Buďte opět součástí největší charitativní akce v Čechách, pomozte nám potěšit a předat radostné poselství Vánoc do všech domovů a domácností. Připojte se i vy koledníci králové, kteří každoročně procházíte ulicemi.

Děkujeme Vám za poskytnutí videí a nahrávek Tříkrálové koledy. Zasláním dáváte souhlas se zveřejněním na www.charitahk.cz a fb

 

scan-koleda1Pusťte si i krásnou audio nahrávku

 

Vaše podpora a důvěra nás provází již více jak 20 let, proto věříme, že ani koronavirus, i přes mnohé pracovní i soukromé těžkosti, nezabrání, že ve Vás nalezneme opět oporu a že nám i v této nelehké době pomůžete pomáhat a pracovat pro druhé.

Tři králové ONLINE

Můžete nás podpořit:

darem do online kasičky na www.trikralovasbirka.cz

popřípadě prostřednictvím tříkrálového účtu 66008822/0800 u České spořitelny, VS: 77705007 (tento variabilní symbol prosím uvádějte, je důležitý pro specifikaci naší hradecké Oblastní charity)


Tříkrálová sbírka - poselství lásky a požehnání, přání pokoje, štěstí, zdraví. Jednou ročně koledníci přinášejí zvěst, že nikdo není sám. Pracovníci Oblastní charity Hradec Králové jsou tu také s Vámi. Ani v době pandemie nezůstal nikdo bez pomoci.
Pracovníci hradecké Oblastní charity pracovali v první linii ochotně a s nasazením, připraveni pomoci všem, projít tímto nelehkým obdobím.

 

Více o možnostech podpory Tříkrálové sbírky 2021 pro Oblastní charitu Hradec Králové

Petra Zíková

koordinátorka dobrovolníků
Tel.: 495 516 098 E-mail: ZhoB5YUSYanBZd5%65pJ